Пароль ви придумуєте самостійно. Радимо записати його або зберегти десь у нотатках, адже вам доведеться вводити його при кожному вході в кабінет. Рекомендуємо не вказувати пароль від електронної пошти.
Якщо ви не змогли активувати кабінет через відсутність доступу до пошти, пройдіть реєстрацію спочатку, вказавши актуальний e-mail.
Якщо ви перевищили ліміт невдалих спроб авторизації, то система блокує вас на 5 хвилин. І рекомендуємо не вгадувати пароль, а скористайтеся функцією «Забули пароль?».
Для подання заяв на вступне випробування є окремий модуль електронного кабінету «Реєстрація на вступне випробування». Адже заява на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс) та заява на вступ — це різні типи заяв.
Ні. Дата створення кабінету чи подання заяви ніяк не впливає на ваш конкурсний бал, а отже — на можливість вступити на бюджет. Головне — ви маєте вчасно зареєструвати кабінет та подати заяви.
Усе відбувається через електронний кабінет вступника. Там буде зазначено статус: «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «Зараховано» тощо.
Пройдіть усю процедуру реєстрації електронного кабінету спочатку.
Ні. Вам потрібно створити новий кабінет. Щороку вступники повинні створювати нові кабінети.
Вам не потрібно завантажувати в кабінет жодні документи чи додатки до них. Єдиний файл, який ви будете завантажувати, — це ваше особисте фото. Розмір фото має бути 3х4 см. Фото має бути кольоровим та у форматі JPG (JPEG), а максимальний розмір файлу не повинен перевищувати 1 МБ.
Так. Загалом зі свого електронного кабінету ви можете подати до 15 заяв (із них 5 — на бюджет та 10 на контракт) на будь-які спеціальності в будь-які ЗВО.
Так, можна. У 2025 році для вступу дійсні результати НМТ 2022-2025 років.
Паперові заяви подають лише ті, хто не може технічно подати заяву онлайн через відсутність документів у базі даних. Це стосується, зокрема, власників документів про освіту, не внесених до ЄДЕБО, наприклад, іноземних чи виданих до 2000 року.